MÖBLER / Bord / Skrivbord 9201710

nr 920 1710

SKRIVBORD

1880-tal, Valnöt, längd: 133, djup: 73, höjd: 78

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 27 oktober 2014
kl 18:15:36